Obchodní poradce/poradkyně - odborní pojišťovací poradci, Rakovník

Finance / Obchodní poradce/poradkyně - odborní pojišťovací poradci

Společnost ČSOB Pojišťovna, a.s.

Místo pracoviště Žižkovo nám. 169, Rakovník
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní poradce/poradkyně - odborní pojišťovací poradci (Žižkovo nám. 169, Rakovník)

Jedná se o dohodu o provedení práce (2 měsíce) - poté možné převedení na pracovní smlouvu. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: péče o stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí a administrace s tím spojená. Jste-li zaměření na výsledek a chcete mít možnost kariérního růstu, tak hledáme právě Vás.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, SŠ vzdělání s maturitou.
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, nadstandardní finanční ohodnocení, příspěvek na notebook, firemní benefity.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 606443322 nebo e-mailem

Informace o společnosti ČSOB Pojišťovna, a.s.

ČSOB Pojišťovna, a.s.
Žižkovo nám. 169
Rakovník
26901
IČO: 45534306
aktualizováno před asi 2 roky