Obchodní ředitel/ka - řídící pracovníci v oblasti obchodu, Olomouc

Obchodní ředitel/ka - řídící pracovníci v oblasti obchodu

Společnost ABIA CZ services s.r.o.

Místo pracoviště Šlechtitelů 583/1, Olomouc
Minimální vzdělání Vysokoškolské
Výše ohodnocení 50 000 - 100 000 Kč
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Požadované jazyky Angličtina

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní ředitel/ka - řídící pracovníci v oblasti obchodu (Šlechtitelů 583/1, Olomouc)

Naše společnost ABIA CZ services s.r.o., se sídlem v Olomouci se zabývá podnikovými informačními systémy pro malé a střední podniky. Základem našich aktivit je dodávka a servis ERP systém SAP Business One.

Zakládáme si na kvalitě odvedené práce, také na vysoké odbornosti všech členů našeho týmu. Pracujeme jako „TÝM“, ve kterém se spoléháme jeden na druhého.
„Pokrok nezastavíš“, i my jdeme s dobou a následujeme nejnovější trendy v oblasti IT. Je to výzva, která nás motivuje a naši spokojení zákazníci jsou našim motorem.
Přinášíme pracovní výzvu novému kolegovi na pozici Obchodního ředitele.

Společným cílem bude dlouhodobá spolupráce. Vašim cílem bude postavit si obchodní tým o velikosti 4 – 6 pracovníků. Není to výzva pracovat právě s lidmi, se kterými si rozumíte i po lidské stránce? Očekáváme, že budete lídr v pravém slova smyslu s přirozenou autoritou, bude mít schopnost podporovat motivaci svého týmu. Kreativní, strategické a analytické myšlení jsou Vašimi vrozenými schopnostmi. Máte zkušenosti s vedením menšího týmu a jste zvyklý/á tvořit obchodní plán včetně strategie k jeho naplnění. Kladete si vysoké, ale splnitelné cíle. Stojíte nohama na zemi a jste vyzrálá osobnost. Jste týmový hráč, protože budete komunikovat s kolegy v průběhu implementací. Máte argumentační a vyjednávací schopnosti. Pokud jste navíc aktivní sportovec či muzikant, budeme si o to více rozumět.

Další požadavky:
- VŠ vzdělání
- Ekonomický přehled
- Praxe a velmi dobré znalosti z oblasti ERP a IT
- Aktivní znalost AJ, NJ výhodou
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič – služební cesty v rámci ČR, SK a výjimečně další státy EU
- Bydliště do 50 km od Olomouce
- Doložení referencí

Jakou pracovní náplň můžete očekávat?
- V souladu se strategickými cíli příprava, průběžný monitoring, aktualizace, řízení implementace a vyhodnocování obchodní strategie
- Monitoring a analýza trhu
- Aktivní vyhledávání nových akvizic
- Vedení, motivace a průběžná kontrola výkonu obchodního týmu
- Analyzování výsledků obchodního týmu
- Reporting obchodních výsledků vedení společnosti
- Úzká spolupráce s realizačním týmem při realizaci jednotlivých implementací
- Rozvoj vztahů s našimi klíčovými zákazníky
- Reprezentace naší společnosti na obchodních jednáních

Co Vám nabízíme?
- Stabilní zaměstnání na plný úvazek
- Otevřenou a přátelskou atmosféru
- Neomezený prostor pro seberealizaci
- Služební automobil i pro soukromé využití
- PC a telefon je samozřejmostí
- Příspěvek na stravu (stravovací zařízení v budově)
- Mzda: 50.000 – 100.000 Kč /měsíčně dle výsledků práce
- Pravidelné firemní akce

Vaše vnitřní JÁ Vám šeptá, že je tato práce pro Vás jako stvořená? Zašlete nám životopis.
Těšíme se na viděnou.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti ABIA CZ services s.r.o.

ABIA CZ services s.r.o.
Šlechtitelů 583/1
Olomouc
779 00
IČO: 2126133
aktualizováno před asi rokem