Obchodní zástupci pro okres vsetín - obchodní zástupci, Valašské Meziříčí

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupci pro okres vsetín - obchodní zástupci

Společnost BEplan finanční plánování s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Zašovská 750, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupci pro okres vsetín - obchodní zástupci (Zašovská 750, Valašské Meziříčí)

Náplň práce
realizace obchodních jednání s klienty na základě sjednaných schůzek našim firemním call centrem
péče o klienty, konzultace, obchodní prezentace, zpracovávání obchodních nabídek
drobná administrativa
práce s interním systémem
kariérní růst

Požadujeme
uživatelská znalost práce na PC
čistý trestní rejstřík
logické myšlení
řidičský průkaz skupiny B
dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost
flexibilitu a příjemné vystupování
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme
podrobné zaškolení kolegy s několikaletou praxí
finanční podporu v začátcích
týdenní přidělení schůzek z našeho call centra (zdarma)
zázemí moderních kanceláří
školení na měsíčních bázi v nejrůznějších oblastí finančního trhu
společné firemní dovolené a akce
ov. 14.9.

Informace o společnosti BEplan finanční plánování s.r.o.

BEplan finanční plánování s.r.o.
Zašovská 750
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 5779944
aktualizováno před více než rokem