Obráběč-horizontář, Frýdek- Místek

Obráběč-horizontář

Společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Smluvní vztah jiné
Místo pracoviště Frýdek- Místek

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč-horizontář (Frýdek- Místek)

Hledáš stabilní práci? Máš rád údržbu, přesnost a zodpovědnost? Jsi spolehlivý a manuálně zručný?

Pak hledáme právě TEBE
POŽADUJEME

  • Znalost používaní technických měřidel
  • šikovné ruce a technické myšlení
  • řidičský průkaz sk.B/aktivní řidič
  • čtení výkresové dokumentace

NÁPLŇ PRÁCE

  • seřizování a obrábění dílů na CNC horizontální vyvrtávačce, kde je nutné umet nastavit parametry stroje a nástrojů
  • průběžné měření výrobku a běžná údržba stroje

NABÍZÍME

  • Základní měsíční hrubá mzda 30 000-33 000 Kč
  • bonusy za produktivitu 3 000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • Paušál na stravenky
  • další zaměstnanecké benefity
  • jen ranní směny

Nástup možný IHNED vše ti zajistíme a vyřídíme za tebe! Pokud je to pro tebe

lákavá nabídka, tak neváhej nám zavolat na Tel: 558 433 323 / 720 986 676

nebo zašli svůj životopis na email se na tebe!

Informace o společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Frýdek- Místek
738 01
IČO: 5514681
aktualizováno před asi 2 roky