Obsluha a údržba parní kotelny s osvědčením na obsluhu kotlů - obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení, Otrokovice

Výroba a provoz / Obsluha a údržba parní kotelny s osvědčením na obsluhu kotlů - obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení

Společnost Obaly Morava, a.s.

Místo pracoviště tř. Tomáše Bati 1700, Otrokovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 600 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha a údržba parní kotelny s osvědčením na obsluhu kotlů - obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení (tř. Tomáše Bati 1700, Otrokovice)

ND
Náplň práce
" Obsluha plynové a parní kotelny
" Obsluha kotle, teplovodní soustavy nebo výměníkové stanice
" Kontrola funkce zabezpečovacích zařízení (dokládání jejich provádění)
" Vedení provozní evidence
" Realizace preventivní údržby
" Práce v automatizovaném provozu na moderních zařízení
" Práce na tři směny
Požadujeme:
" Vzdělání - minimálně maturita
" Zkušenosti s obsluhou a údržbou kotelny
" Platné osvědčení: Obsluha kotlů
" Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme: příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky

Informace o společnosti Obaly Morava, a.s.

Obaly Morava, a.s.
tř. Tomáše Bati 1700
Otrokovice
76502
IČO: 25252968
aktualizováno před 11 měsíci