Obsluha automatické linky - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Jihlava

Výroba a provoz / Obsluha automatické linky - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Místo pracoviště Hruškové Dvory 53, Jihlava
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha automatické linky - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Hruškové Dvory 53, Jihlava)

Co vás čeká
- obsluha plně automatizovaných linek
- výroba dílů dle technologických postupů
- doplňování materiálu, dílů a obalů
- příprava vyrobených dílů k transportu
- odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů
- základní údržba strojů dle plánu údržby
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- min. SŠ nebo SOU s maturitou, obor strojní/elektro/robotika
- výhodou praxe s obsluhou výrobních automatů
- samostatnost, technické myšlení
Směny: 3 (Po-Pá)
Co vám nabízíme:
- stabilní práci na HPP v pohodovém kolektivu, pozitivní firemní kulturu a velkou škálu benefitů v rámci velké nadnárodní společnosti (viz. www.teslaji.cz).
- uvedená mzda je pouze orientační. Její skutečná výše se bude odvíjet od praxe a zkušeností.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.
Hruškové Dvory 53
Jihlava
58601
IČO: 24140635
aktualizováno před asi rokem