Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Dobruška

Výroba a provoz / Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost PZP KOMPLET a.s.

Místo pracoviště Na Poříčí 1016, Dobruška
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Na Poříčí 1016, Dobruška)

Kontakt e-mailem na adresu telefonicky PO - PÁ od 9:00 do 15:00 hod. nebo osobně na pracovišti po předchozí domluvě.
Požadavky:
- průkaz na obsluhu VZV
- zkušenosti na obdobné pozici.
Náplň práce:
- obsluha CNC laseru.
Nabízíme:
- nástupní plat dle dosažené praxe
- práce v kolektivu zavedené firmy
- dlouhodobá stabilní spolupráce
- příspěvek na stravování.

Informace o společnosti PZP KOMPLET a.s.

PZP KOMPLET a.s.
Na Poříčí 1016
Dobruška
51801
IČO: 25932161
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Výroba a provoz