Obsluha cnc - ohýbacího centra - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Opatov

Výroba a provoz / Obsluha cnc - ohýbacího centra - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost POLAK CZ s.r.o.

Místo pracoviště Opatov 348, Opatov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc - ohýbacího centra - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Opatov 348, Opatov)

NÁPLŇ PRÁCE: vytváření nových programů podle techn. výkresů, obsluha + údržba CNC - ohýbacího centra
video: https://www.youtube.com/channel/UCKmb51LCUh5OGn0RuwwxEoQ
POŽADAVKY: vzdělání v technickém či strojírenském oboru nebo praxe na ohraňovacím lisu, schopnost orientovat se v technické dokumentaci a technicky myslet, znalost práce s PC, samostatnost, přesnost, zodpovědnost
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, odměny za zlepšovací návrhy a za zaučení nováčků, podnikové stravování s příspěvkem, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné a sportovní akce
KONTAKT: telefonicky (po - pá 9-16 hod), e-mailem

Informace o společnosti POLAK CZ s.r.o.

POLAK CZ s.r.o.
Opatov 348
Opatov
56912
IČO: 27505880
aktualizováno před asi 2 roky