Obsluha cnc- pracovník/ice kovoobrábění - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Týn nad Vltavou

Výroba a provoz / Obsluha cnc- pracovník/ice kovoobrábění - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Kolodějská 507, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc- pracovník/ice kovoobrábění - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Kolodějská 507, Týn nad Vltavou)

Náplň práce: obsluha CNC (frézka nebo soustruh), kovoobrábění, kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace.
Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru, technickým myšlením), manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme: profesní růst, zázemí stabilní společnosti, zajímavou tvůrčí práci na moderních strojích, závodní stravování, dobrý kolektiv.
Doba zaměstnání: dle dohody.
Mzdové rozpětí: 19 700 - 45 000 Kč (dle zkušeností a zručnosti).
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Kolodějská 507
Týn nad Vltavou
37501
IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před 7 měsíci