Obsluha cnc strojů - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Slušovice

Výroba a provoz / Obsluha cnc strojů - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Wicke CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Slušovice 626, Slušovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc strojů - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Slušovice 626, Slušovice)

náplň práce:
obsluha přiděleného CNC stroje, kontrola a výměna polotovarů, práce s měřidly a čtení z výkresové dokumentace

požadavky:
odborné vzdělání výhodou,
znalost čtení z výkresové dokumentace výhodou, znalost práce s měřidly ve strojírenské výrobě výhodou, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
-perspektivní a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
-zajímavé mzdové ohodnocení

Benefity:
-13. a 14.plat
-příspěvek na závodní stravování
-příspěvek na dopravu
-pracovní oděv
-pitný režim
-bonus zdraví
-věrnostní prémie

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti Wicke CZ, s.r.o.

Wicke CZ, s.r.o.
Slušovice 626
Slušovice
76315
IČO: 60732873
aktualizováno před více než 2 roky