Obsluha cnc strojů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Dobruška

Výroba a provoz / Obsluha cnc strojů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.

Místo pracoviště Opočenská 83, Dobruška
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 29 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc strojů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Opočenská 83, Dobruška)

Kontakt e-mailem na adresu telefonicky nebo osobně na pracovišti.
Požadujeme:
- kvalifikace jeřábníka a vzdělání strojírenského zaměření výhodou
- znalost měřidel, jejich správného používání a péče o ně
- porozumění technickým výkresům a výrobním postupům
- flexibilita, proaktivní přístup, komunikace.
Popis pracovní pozice:
- na přidělených obráběcích strojích vyrábí díly podle výrobních příkazů přidělených mistrem
- odpovídá za kvalitu vyráběných dílů, tj. soulad s technickou dokumentací
- mostovým jeřábem a další dopravní technikou manipuluje s polotovary i hotovými dílci.
Nabízíme:
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.

Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.
Opočenská 83
Dobruška
51801
IČO: 15886701
aktualizováno před 7 měsíci