Obsluha palicího zařízení- laseru - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Týn nad Vltavou

Výroba a provoz / Obsluha palicího zařízení- laseru - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 646, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha palicího zařízení- laseru - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Průmyslová 646, Týn nad Vltavou)

Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Náplň práce: obsluha laserového stroje, kontrolní měření.
Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit praxí v technickém oboru), manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou tvůrčí práci, závodní stravování, dobrý kolektiv.
Doba zaměstnání: dle dohody.
Mzdové rozpětí: od 19 500 Kč (dle zkušeností).
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Průmyslová 646
Týn nad Vltavou

IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha palicího zařízení- laseru - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů