Obsluha pletacího stroje - obsluha tkacích a pletacích strojů, Zvěřínek

Výroba a provoz / Obsluha pletacího stroje - obsluha tkacích a pletacích strojů

Společnost TEMAC, a.s.

Místo pracoviště Nymburská 53, Zvěřínek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha pletacího stroje - obsluha tkacích a pletacích strojů (Nymburská 53, Zvěřínek)

Pracovní místo je určené k zajištění výroby provazcových šňůr.

Náplň práce: obsluha pletacího stroje, příprava a kontrola výroby. Předchozí zkušenost nevyžadujeme, zaučíme na místě.

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, stravenky, 5 dní dovolené navíc (celkem 25 dnů), odměna za 100% docházku, podnikové odbory, odměna za životní a pracovní jubileum.

Zájemci se mohou hlásit e-mailem, telefonicky nebo osobně v době od 8:00 do 15:30 hod.

Informace o společnosti TEMAC, a.s.

TEMAC, a.s.
Nymburská 53
Zvěřínek
28913
IČO: 12092
aktualizováno před asi 2 roky