Obsluha strojů a zařízení - obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Košice

Výroba a provoz / Obsluha strojů a zařízení - obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost ESW Bohemia k.s.

Místo pracoviště Košice 235, Košice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 160 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojů a zařízení - obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Košice 235, Košice)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce: obsluha kovoobráběcích strojů a strojů na vstřikování plastů (práce vhodná pro ženy i muže bez nutnosti předchozí praxe).
Požadujeme: pracovitost, pečlivost.
Nabízíme: atraktivní výdělek, řada firemních benefitů včetně svozu do zaměstnání.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00-14:30 hod.), e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ESW Bohemia k.s.

ESW Bohemia k.s.
Košice 235
Košice
39117
IČO: 26045842
aktualizováno před 7 měsíci