Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Milovice

Výroba a provoz / Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost APRM s. r. o.

Místo pracoviště Topolová 810, Milovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Topolová 810, Milovice)

Náplň práce: obsluha zařízení na práci s plastovými nebo karbonovými díly, broušení, pokládka, leštění, navěšování,….

Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme: možnost firemního ubytování, doprava z Mladé Boleslavi, náborové příspěvky, variabilní složku mzdy a další

Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky nebo osobně každý čtvrtek v době od 14:00 - 15:00 hod. na adrese Topolová 810, Milovice.

Informace o společnosti APRM s. r. o.

APRM s. r. o.
Topolová 810
Milovice
28924
IČO: 2536145
aktualizováno před více než 3 roky