Obsluha zdvihacích a podobných manipulačních zařízení - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení, Tuchlovice

Doprava, Výroba a provoz / Obsluha zdvihacích a podobných manipulačních zařízení - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Společnost TEFMAT s.r.o.

Místo pracoviště Zemědělců 72, Tuchlovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha zdvihacích a podobných manipulačních zařízení - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení (Zemědělců 72, Tuchlovice)

Požadujeme:
fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku

Náplň práce:
obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků, vedení skladového hospodářství

Nabízíme:
prémie za dobře odvedenou práci.

Telefonický kontakt: Po - Pá: 9:00 - 13:00 hod.

Informace o společnosti TEFMAT s.r.o.

TEFMAT s.r.o.
Zemědělců 72
Tuchlovice
27302
IČO: 7036426
aktualizováno před asi měsícem