Odborní pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb - odborní pojišťovací poradci, Kroměříž

Finance / Odborní pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb - odborní pojišťovací poradci

Společnost SMS finance, a.s.

Místo pracoviště Kovářská 16, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborní pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb - odborní pojišťovací poradci (Kovářská 16, Kroměříž)

Pracoviště Kroměříž
- náplň práce: aktivní řešení portfolia klientů a péče o ně, konzultace s klienty, správa jejich portfolií, vytváření nejrůznějších prezentací a jednoduchá administrativní činnost, schůzky s klientem zajišťuje Call Centrum z vlastní databáze
- požadujeme: min. vyučení, ŘP sk. B, základní znalost MS Office, obchodního ducha a motivaci, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování
- nabízíme: po zkušební období možnou fixní mzdu, osobní přístup, kariérní růst, možnost home-office, vzdělávání v oboru financí, služební notebook, tiskárna, firemní tarif, motivační soutěže, výhodný oper. leasing, aj.
- kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 18:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti SMS finance, a.s.

SMS finance, a.s.
Kovářská 16
Kroměříž
76701
IČO: 25381512
aktualizováno před asi 2 roky