Odborný/á pracovník/ce vš - technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství), Milín

Věda a výzkum / Odborný/á pracovník/ce vš - technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)

Společnost Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Místo pracoviště 71, Milín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 26 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný/á pracovník/ce vš - technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství) ( 71, Milín)

Pozice: odborný/á pracovník/ce VŠ
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání přírodovědeckého nebo technického zaměření
- praxe v oblasti radiační ochrany výhodou
- znalost výpočetní techniky (MS Office)
- komunikativní znalost anglického jazyka
- morální bezúhonnost, spolehlivost. zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
- ŘP sk. B
Náplň práce: jedná se o pracovní poměr na pracovišti Odboru jaderné ochrany. Hlavní pracovní činnost je zaměřena na laboratorní a terénní měření radiačních veličin, samostatné zpracování výsledků a činnosti v oblasti výzkumných aktivit SÚJCHBO, v.v.i.
Zaměstnanecké výhody: kurz angličtiny na pracovišti, 5 týdnů dovolené, příspěvky ze sociálního fondu (stravenky, rekreace, kulturní akce), možnost dalšího vzdělávání
Uvedená hrubá měsíční mzda je nástupní. Po zkušební době se dále přiznává pohyblivá složka, ve které je mimo jiné zohledněna dosažená kvalifikace a pracovní zkušenosti.
Nástup možný ihned. Mzda: 26 800,- Kč
Kontakt: Turková Š., tel.: 318 600 200 (249), e-mail:
První kontakt telefonicky (v pracovní dny od 6:40-15:10 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i., Kamenná č.p. 71, 262 31 Milín

Požadavky

  • Technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)

Informace o společnosti Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i.
71
Milín

IČO: 70565813
aktualizováno před asi 2 roky