Odborný/á referent/ka na úseku ekonomickém- bankovní agenda - všeobecní administrativní pracovníci, České Budějovice

Administrativa / Odborný/á referent/ka na úseku ekonomickém- bankovní agenda - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Místo pracoviště Branišovská 1645, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 600 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný/á referent/ka na úseku ekonomickém- bankovní agenda - všeobecní administrativní pracovníci (Branišovská 1645, České Budějovice)

POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání- ekonomického zaměření výhodou; základní orientaci v účetnictví; pečlivost, samostatnost, smysl pro přesnost; komunikativnost; základní znalost MS Office (MS Word, MS Excel); znalost ANJ výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: import/export bankovních výpisů pomocí internetového bankovnictví; vystavování a odesílání tuzemských/zahraničních platebních příkazů v CZK
a devizách; párování plateb se závazky a pohledávkami, doplňkové saldo, účetní
likvidace; kontroly zůstatků účtů včetně kontroly dostatečného zůstatku s ohledem
na očekávané transakce; kontroly spojené s převodem do UCE, otevírání a uzavírání účetního období v bankovní agendě; dokladová inventarizace účtů vztahujících se k bance; příprava sumářů a podkladů pro zadané projekty; archivace.
NABÍZÍME: práci v příjemném kolektivu; zajímavou práci s možností profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání.
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu (www.jcu.cz).
NÁSTUP: ihned nebo dle dohody.
BLIŽŠÍ INFORMACE: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou– zástup za mateřskou
a rodičovskou dovolenou.
MZDA: dle Mzdového předpisu JU, po zapracování možnost výkonnostní prémie.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Odborný referent EKO“ zasílejte na e-mail: do 10. 10. 2021.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Informace o společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645
České Budějovice
37005
IČO: 60076658
www.jcu.cz
aktualizováno před více než 2 roky