Odborný pracovník/odborná pracovnice insolvence - ostatní úředníci, Třebíč

Administrativa / Odborný pracovník/odborná pracovnice insolvence - ostatní úředníci

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Komenského nám. 1189, Třebíč
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 730 - 28 920 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný pracovník/odborná pracovnice insolvence - ostatní úředníci (Komenského nám. 1189, Třebíč)

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 3. února 2023 na e-mailovou adresu nebo písemně na adresu:
Úřad práce České republiky
Kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod
Jihlavská 42
580 02 Havlíčkův Brod

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Odborný pracovník/odborná pracovnice insolvence (ID 11002679)
Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Jihlavě
Kontaktní pracoviště Třebíč, Komenského nám. 1189/8, Horka-Domky, 674 01 Třebíč

Hlavní náplň činnosti:
- zajišťuje agendu uspokojování dlužných mzdových nároků nevyplacených zaměstnavatelem
- spolupodílí se na vedení agendy výživného u dětí svěřených do pěstounské péče
- vydává povolení k výkonu umělecké, kulturní, sportovní nebo reklamní činnosti dítěte
- poskytuje součinnost oprávněným orgánům veřejné správy a orgánům činným v trestním řízení, spolupracuje s ostatními správními orgány a organizacemi

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené vzdělání úplné střední s maturitou
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti – schopnost jednat s klienty
- psychická odolnost, samostatnost, pečlivost a důslednost
- odpovědnost, flexibilita, bezúhonnost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 15. února 2023
- místo výkonu práce - Třebíč
- pracovní poměr na dobu určitou (po dobu výkonu veřejné funkce) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Komenského nám. 1189
Třebíč
67401
IČO: 72496991
aktualizováno před asi rokem