Odborný pracovník v laborařích vš - oddělení biologických analýz - chemici organici, Kladno

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Odborný pracovník v laborařích vš - oddělení biologických analýz - chemici organici

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Fr. Kloze 2316, Kladno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 22 980 - 33 790 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný pracovník v laborařích vš - oddělení biologických analýz - chemici organici (Fr. Kloze 2316, Kladno)

Požadujeme:
- VŠ vzdělání přírodovědného směru, biologického oboru, event. chemického oboru s mikrobiologickým zaměřením,
- osvědčení o výkonu zdravotnického povolání - odborný pracovník v labortorních metodách a v přípravě léčivých přípravků - výhodou,
- práce v mikrobiologické laboratoři - výhodou,
- dobrá znalost práce na PC,
- organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost,
- řidičský průkaz sk.B.

Náplň práce:
- provádění laboratorních vyšetření ( mikrobiologické a biologické rozbory vod, potravin, kalů, zemin, kontrola sterilizace apod.) včetně hodnocení,
- zavádění nových metod a jejich validace,
- samostatná práce s laboratorním informačním systémem,
- spolupráce s terénními pracovníky,
- komunikace se zákazníky.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek,
- smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením,
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace,
- 5 týdnů dovolené při plném úvazku + 2 sick days,
- příspěvek na stravování.

Kontakt e-mailem viz výše.

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Fr. Kloze 2316
Kladno
27201
IČO: 71009361
aktualizováno před téměř 2 roky