Operátor cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Planá nad Lužnicí

Výroba a provoz / Operátor cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Röchling Industrial Tábor s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 705, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Průmyslová 705, Planá nad Lužnicí)

Náplň práce:
výroba komponent dle požadavků zákazníka, výkresového plánu a výkresové dokumentace v požadované kvalitě a čase;
řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku;
péče o pracoviště, stroj, svěřené nástroje a měřidla Požadujeme:
výuční list / maturita v oboru strojní / mechanik - seřizovač / obráběč kovů;
znalost čtení technické dokumentace nutná, znalost obráběcích strojů a obsluhy CNC;
preferujeme zkušenost s CNC frézkami (řídící systém SIEMENS, FANUC);
praxe v oboru vítaná;
ochota pracovat ve 2-směnném provozu;
nástup co nejdříve
Nabízíme:
Zaměstnání u mezinárodní společnosti;
Mzda: 25000-30000 Kč;
velmi dobré pracovní podmínky a zázemí;
Pracovní smlouva na dobu neurčitou;
Zaměstnanecké benefity - stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní pojištění
Chcete zjistit, jak to u nás vypadá? Rádi se s Vámi setkáme osobně na pohovoru.
Kontakt: osobně, emailem, telefonicky - prac. dny 7-15 h

Informace o společnosti Röchling Industrial Tábor s.r.o.

Röchling Industrial Tábor s.r.o.
Průmyslová 705
Planá nad Lužnicí
39111
IČO: 26439441
aktualizováno před více než 2 roky