Operátoři cnc - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Zlín

Výroba a provoz / Operátoři cnc - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost HYDRAP, spol. s r.o.

Místo pracoviště Návesní 1, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 159 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři cnc - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Návesní 1, Zlín)

Požadujeme:
- Vzdělání nebo zkušenosti ve strojírenském oboru
- orientace ve výkresové dokumentaci, znalost způsobů měření
- znalost systému FANUC výhodou
- základy práce s PC
- spolehlivost

Náplň práce:
- kontrola opracovaných či vyrobených kusů
- samostatnost při plnění svěřených úkolů
- zodpovědnost za kvalitu vyrobených kusů
- plnění a dodržování norem
- nástup možný ihned

Nabízíme:
- práci na HPP ve stabilní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost osobního růstu
- 25 dní dovolené
- práce ve dvousměnném provozu, bez sobot a nedělí
- stravování ve firmě s příspěvkem zaměstnavatele
- příplatek za odpolední směnu
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- zázemí tradiční společnosti v oboru

V případě zájmu kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky.

Informace o společnosti HYDRAP, spol. s r.o.

HYDRAP, spol. s r.o.
Návesní 1
Zlín
76001
IČO: 46347232
aktualizováno před téměř 2 roky