Operátor -ka call centra - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech, Opava

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Operátor -ka call centra - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Společnost MORA FIT s.r.o.

Místo pracoviště U Cukrovaru 513, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 12 000 - 17 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor -ka call centra - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (U Cukrovaru 513, Opava)

*KO: Bartošová Ivana, tel.: 601 393 225 - volejte Po - Pá 8:00 - 15:30 hod, e-mail:
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- příjemné vystupování
- spolehlivost
- pozitivní přístup
- schopnost argumentace
Místo práce Opava, ranní směny 8:00 - 13:00 hod., nástup ihned.

Náplň práce: telefonická komunikace - sjednávání a organizování obchodních setkání pro obchodní zástupce.

Nabízíme:
- mzda v průměru 15 000 Kč měsíčně
- zaměstnanecké benefity - stravenky a další
- 5 hod. pracovní doba/den
- 15 minut přestávka v rámci pracovní doby
- mimořádné odměny
- HPP pracovní smlouva
- služební telefon
- bezplatné zaškolení
- firemní akce

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MORA FIT s.r.o.

MORA FIT s.r.o.
U Cukrovaru 513
Opava
74705
IČO: 25882872
aktualizováno před asi 2 roky