Operátor/ka logistiky - řidič/ka vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Písek

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Operátor/ka logistiky - řidič/ka vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 466, Písek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka logistiky - řidič/ka vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Průmyslová 466, Písek)

CIZ
NÁPLŇ PRÁCE: naskladňovat materiál po příjmu do skladu manipulační technikou; dopravovat materiál ze skladu do výroby logistickým vlakem; dopravovat obaly a hotové výrobky mezi výrobou a skladem; připravovat a čistit obalový materiál pro následné použití ve výrobě (interní a externí); třídit poškozené obaly; zajistit vykládky a nakládky materiálu/obalů; kontrolovat minimální stav zásob skladu; kontrolovat množství zboží; přepočítávat zásoby při inventuře;
Pracovní doba: třísměnný nebo i čtyřsměnný provoz.
POŽADUJEME: praxe v logistice výhodou; zkušenosti s manipulační technikou výhodou; samostatný přístup k práci, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B. Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené (po odprac. 1 roku), příspěvek na ubytování, závodní stravování, Cafeteria, náborový příspěvek 8000,-Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance 12000,-Kč, příspěvek na penzij. příspěvek pojištění, věrnostní bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na školku, jazykové kurzy, stravenky za přesčasové směny o víkendu, firemní akce.
Kvíčalová Pavlína, tel.: 389 820 501, e-mail: NECHODIT OSOBNĚ - DOMLUVIT DOPŘEDU SCHŮZKU!

Požadavky

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.

Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 466
Písek
39701
IČO: 26100045
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Operátor/ka logistiky - řidič/ka vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Další pracovní nabídky v okrese Písek v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava