Operátor logistiky - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Dobříš

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Operátor logistiky - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Místo pracoviště U Kodetky 1810, Dobříš
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor logistiky - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (U Kodetky 1810, Dobříš)

Pozice: Operátor logistiky
OC
Jedná se o zaměstnání na zaměstnaneckou kartu.
Náplň práce:
- manuální zaskladňování materiálů v interním a externím skladu
Požadavky:
- pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu (2 nebo 3 směny)
Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup možný ihned.
Mzda: 19 700 Kč
Kontakt: Tardovský Pavel, tel.: 606 754 482, e-mail: První kontakt telefonicky Po-Čt 9:00-15:00, Pá 9:00-12:00
Místo výkonu práce: obec Dobříš

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
U Kodetky 1810
Dobříš

IČO: 26489201
aktualizováno před více než 2 roky