Operátor - operátorka - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Operátor - operátorka - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Společnost Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.

Místo pracoviště Příborská 280, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor - operátorka - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (Příborská 280, Frýdek-Místek)

A16 z:30/8/2021 a:11/7/2022
Výběrové řízení bude probíhat každý pátek od 1.7.2022 v 7:00 hodin, sraz na vrátnici společnosti Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.Požadujeme:
- manuální zručnost - preciznost, zodpovědnost, samostatnost.
Náplň práce:
- manipulační činnost
- údržba forem
- údržba strojů
- kvalita výroby.
Nabízíme:
- bonus ve výši 10.000 Kč
- stravenky 127 Kč, roční bonusy vyplácené 1/2 léto, 1/2 zima, příspěvek na penzijní či životní pojištění, příspěvek na dopravu a na volnočasové aktivity. pitný režim na pracovišti, firemní akce, vánoční dárky a další.
Kontakt, telefonicky, emailem. Osobní schůzka po domluvě.

Informace o společnosti Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.

Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.
Příborská 280
Frýdek-Místek
73942
IČO: 28198638
aktualizováno před téměř 2 roky