Operátor výroby - montážní dělníci ostatních výrobků, Biskupice

Výroba a provoz / Operátor výroby - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost siliXcon s.r.o.

Místo pracoviště Biskupice 69, Biskupice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 43 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby - montážní dělníci ostatních výrobků (Biskupice 69, Biskupice)

Česká společnost siliXcon s.r.o zabývající se vývojem a výrobou kontrolérů pro elektropohony hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici OPERÁTOR VÝROBY

Náplň práce:
- Příprava kabelových svazků (stříhání, odizolování, krimpování)
- Pájení silové a signálové kabeláž
- Kompletace PCB do chladičů a montáž konečného výrobku dle výrobní dokumentace
- Testování výrobků
- Drobné opravy a pájení SMD součástek

Požadujeme:
- Praxi z výrobní společnosti (montáž, pájení) - je výhodou, ne podmínkou
- Praxe s ručním pájením na desky plošných spojů velkou výhodou, ne podmínkou
- Manuální zručnost
- Aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme:
- Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Měsíční bonusy dle odvedené práce
- Práci pouze na jednu směnu (6:00 - 14:30)
- Perspektivní a stabilní práce u české firmy
- Možnost kariérního růstu
- Stravné za každý odpracovaný den, příspěvky na dovolenou, možnost zapůjčení firemního automobilu, kurzy angličtiny, cross-training a mnohé další
- Teambuildingy, Přátelský Kolektiv

POZN: Zájemci se hlásí tel. osobně, e-mailem nebo tel.

Informace o společnosti siliXcon s.r.o.

siliXcon s.r.o.
Biskupice 69
Biskupice
76341
IČO: 6185657
aktualizováno před 7 měsíci