Operátoři - dělící, vrtací stroje - montážní dělníci ostatních výrobků,

Výroba a provoz / Operátoři - dělící, vrtací stroje - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost FERRIT s.r.o.

Místo pracoviště Na Zbytkách 41
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 870 - 28 425 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři - dělící, vrtací stroje - montážní dělníci ostatních výrobků (Na Zbytkách 41)

A11 z:30/3/2021 a:2/2/2022
Požadujeme:
- vyučení v oboru obráběč kovů, nástrojář, zámečník apod.
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- flexibilita a ochota učit se novým věcem a přístupům
- jeřábnický a vazačský průkaz.
Pracovní náplň:
- provádět práce při obrábění, dělení kovů
- seřizovat funkce strojů, vyběr vhodných nástrojů
- číst a používat technické podklady (karty práce, postupy, výkresová dokumentace)
- kontrolovat vyrobené dílce za použití měřících a zkušebních přístrojů
- pracovat ve dvojsměnném provozu.
Na co se můžete těšit:
- náborový příspěvek ve výši 20 000,- Kč
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na pracovní výsledky
- místo výkonu práce ve Starém Městě u Frýdku-Místku
- firemní benefity (zaměstnanecký program Vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren…)
- příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy)
- 13. plat (v závislosti na hospodářském výsledku).
Kontakt emailem.

Informace o společnosti FERRIT s.r.o.

FERRIT s.r.o.
Na Zbytkách 41

73801
IČO: 48400751
aktualizováno před asi 2 roky