Operátoři logistiky - pomocní skladníci, Dobříš

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Operátoři logistiky - pomocní skladníci

Společnost Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Místo pracoviště Dobříš
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři logistiky - pomocní skladníci (Dobříš)

Pozice: Operátoři logistiky
OC
Jedná se o krátkodobé zaměstnání.
Náplň práce: manuální zaskladňování materiálů v interním a externím skladu.
Požadujeme
- pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
- praxi ve skladu výhodou, ne však podmínkou
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup od 5.12.2021 do 4.3.2022. Mzda: 19 000,- Kč
Kontakt: Třešňák Aleš, tel.: 702 182 972, e-mail:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po - čt od 9:00 do 15:00, pá od 9:00 do 12:00
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš

Požadavky

  • Pomocní skladníci

Informace o společnosti Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Dobříš

IČO: 26489201
aktualizováno před více než 2 roky