Operátoři transférového lisu - manipulační dělníci ve výrobě, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Operátoři transférového lisu - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost CIE UNITOOLS PRESS, a.s.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři transférového lisu - manipulační dělníci ve výrobě (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

OPERÁTOŘI TRANSFÉROVÉHO LISU
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: praxe ve výrobě v posledních letech, samostatnost, zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha a seřízení určených strojů, práce na transferových lisech.
NABÍZÍME: 5 dnů dovolené navíc, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 2000,- Kč/měsíc, příspěvek na autobusovou a vlakovou dopravu.
PRVNÍ KONTAKT: životopis zasílejte e-mailem na:
ov. 15.11.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti CIE UNITOOLS PRESS, a.s.

CIE UNITOOLS PRESS, a.s.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25842102
www.cieautomotive.cz
aktualizováno před více než rokem