Operátoři ve výrobě - obsluha strojů - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů, Fryšták

Výroba a provoz / Operátoři ve výrobě - obsluha strojů - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Společnost MAVA-lisovna s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 424, Fryšták
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 000 - 36 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři ve výrobě - obsluha strojů - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů (Tovární 424, Fryšták)

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
práce na strojích (pila, vrtačka …), údržba strojů

Požadavky:
fyzická zdatnost, chuť pracovat, spolehlivost

Nabízíme: prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, jedno směrný provoz

V případě zájmu kontaktujte osobně (v sídle firmy), telefonicky (8-14 hod.) nebo e-mailem.

Informace o společnosti MAVA-lisovna s.r.o.

MAVA-lisovna s.r.o.
Tovární 424
Fryšták
76316
IČO: 25307509
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátoři ve výrobě - obsluha strojů - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Tovární 424 424
Fryšták