Operátoři výroby * - montážní dělníci výrobků z kovů, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Operátoři výroby * - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost PWO Czech Republic a.s.

Místo pracoviště Palackého 1261, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři výroby * - montážní dělníci výrobků z kovů (Palackého 1261, Valašské Meziříčí)

OPERÁTOŘI VÝROBY *
POŽADUJEME: manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochotu pracovat v nepřetržitém nebo třísměnném provozu, ochotu se zapracovat a chodit pravidelně na směny, praxe v oblasti automotive velkou výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha malé montážní linky, kontrola a ukládání vyrobených dílů. Práce je ve třísměnném, příp. nepřetržítém provozu
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění / doplňkové penzijní spoření, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, nadstandartní příplatky za směnnost a práci o víkendech, příspěvek na stravování, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance a jejich rodiny, úhrada očkování proti chřipce, benefitní karta, zvýhodněné telefonní tarify, roční odměny (bonus)
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 9:00-15:00 hodin na čísle 735 766 048 nebo
e-mailem na
ZRUŠENO: Na žádost zaměstnavatele dne 9.2.2022

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti PWO Czech Republic a.s.

PWO Czech Republic a.s.
Palackého 1261
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25387146
aktualizováno před 9 měsíci