Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - dojič/ka - chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže), Křemže

Zemědělství a lesnictví / Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - dojič/ka - chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Společnost Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže

Místo pracoviště Chlum 178, Křemže
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - dojič/ka - chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže) (Chlum 178, Křemže)

Náplň práce:
- krmení a dojení krav a telat
- kydání, stlaní a čištění stájí
Požadujeme:
-- schopnost zacházet s hospodářskými zvířaty
- schopnost učit se nové věci
- samostatnost a spolehlivost
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- pronájem bytu za velmi příznivou cenu
- dohodu o uhrazení poplatku za řidičský průkaz skupiny T
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, roční prémie, možnost rekreace na podnikové chatě na Lipně, naturálie.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže

Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže
Chlum 178
Křemže
38203
IČO: 109959
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - dojič/ka - chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Chlum 178 178
Křemže
IČO: 109959