Osobní asistent-ka - pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Opava

Zdravotnictví / Osobní asistent-ka - pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.

Místo pracoviště Liptovská 1045, Opava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 - 27 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Osobní asistent-ka - pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Liptovská 1045, Opava)

* KO: Slaninová Dagmar, životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů.

Požadavky:
- odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný),
- trestní bezúhonnost
- vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,
- orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná,
- komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance,
- dobrý zdravotní stav,
- ŘP sk. B výhodou.

Předpokládaná hrubá mzda úvazek 1,0: 21 000 - 27 000 Kč dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatku
Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV
Nástup: od července 2021, nebo dle dohody
Pozice vhodná i pro matky s dětmi - možnost zkráceného úvazku
Pracovní doba: Po - Pá, jeden víkend v měsíci

Po zkušební době: osobní příplatek, odměny, stravenky, telefonní tarif, 5 dnů dovolené navíc po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.

Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám se zdravotním postižením a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
- pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
- pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
- pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
- pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,
- pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
- pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
- doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
- pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
- a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.

Informace o společnosti Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
Liptovská 1045
Opava
74706
IČO: 26593548
aktualizováno před téměř 3 roky