Ostatní pracovníci povrchového čištění * - ostatní pracovníci povrchového čištění budov, Zašová

Stavebnictví, Služby / Ostatní pracovníci povrchového čištění * - ostatní pracovníci povrchového čištění budov

Společnost Mézl a Janíček s.r.o.

Místo pracoviště Zašová 170, Zašová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 480 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostatní pracovníci povrchového čištění * - ostatní pracovníci povrchového čištění budov (Zašová 170, Zašová)

OSTATNÍ PRACOVNÍCI POVRCHOVÉHO ČIŠTĚNÍ *
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, kvalitně odvedenou práci. Praxe výhodou.
Náplň práce: realizace stavebních zakázek v regionu.
Nabízíme: dotované stravování, firemní oděv, příspěvky, školení, zaměstnanecké slevy.
První kontakt: telefonicky na čísle 571 634 146 v době od 7:00-15:00 hodin, e-mailem na
nebo osobně v sídle firmy.
ov. 1.3.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Mézl a Janíček s.r.o.

Mézl a Janíček s.r.o.
Zašová 170
Zašová
75651
IČO: 26851881
aktualizováno před asi 2 roky