Ostatní stavební inženýři (technical office engineer) - ostatní stavební inženýři, Sokolov

Stavebnictví / Ostatní stavební inženýři (technical office engineer) - ostatní stavební inženýři

Společnost COLAS CZ, a.s.

Místo pracoviště Boženy Němcové 2042, Sokolov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostatní stavební inženýři (technical office engineer) - ostatní stavební inženýři (Boženy Němcové 2042, Sokolov)

Způsob kontaktu:
Monika Repková

Náplň práce
- Práce se smluvními dokumenty, jejich kontrola a analýza potenciálních rizik
- Kontrola technických požadavků
- Předání technických informací ostatním odborníkům a projektovému managementu
Požadujeme
- Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém prostředí
- Znalost německého jazyka a anglického(výhodou)
- ŘP sk. B (výhodou)
Nabízíme
- Zajímavé mzdové ohodnocení

Informace o společnosti COLAS CZ, a.s.

COLAS CZ, a.s.
Boženy Němcové 2042
Sokolov
35601
IČO: 26177005
aktualizováno před asi rokem