Ostraha - detektivové prodejny lidl (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení, Frýdek-Místek

Obrana a ochrana / Ostraha - detektivové prodejny lidl (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha - detektivové prodejny lidl (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení (Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek)

A16 z:27/9/2021 (vyhrazeno pro OZP) a:31/3/2022
Náplň práce:
- Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- Pochůzková činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob
Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, předložení výpisu z rejstříku trestů
- Praxe v oblasti security (výhodou, ne podmínkou)
- Základní znalost práce na PC
- Certifikát strážného (výhodou, ne podmínkou)
- Až 12-ti hodinové pracovní směny/40 hod. týdně, nepravidelné rozložení směn dle provozních potřeb
- Vhodné pro OZP (mimo problémy pohybového ústrojí)
Nabízíme :
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty
- možnost zálohy na mzdu
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- nástup možný ihned

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, PO-PÁ 8-17 hodin pí. Lihotská Alena 606 333 112 nebo

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Frýdlantská 2197
Frýdek-Místek

IČO: 6227155
aktualizováno před téměř 2 roky