Ostraha lc lidl - logistické centrum/sklad - kontakt: telefonicky či e-mailem - pracovníci ostrahy, strážní, Cerhovice

Obrana a ochrana / Ostraha lc lidl - logistické centrum/sklad - kontakt: telefonicky či e-mailem - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Protektia s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Plzeňská 333, Cerhovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha lc lidl - logistické centrum/sklad - kontakt: telefonicky či e-mailem - pracovníci ostrahy, strážní (Plzeňská 333, Cerhovice)

Náplň práce: pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR, evidence kamiónů, ranní a noční až 12-ti hod. směny. Práce s tabletem.
Požadujeme: čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, praxe a certifikát strážného výhodou. Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, pomoc při zajištění certifikátu strážného, zaškolení. Nástup možný IHNED. Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebo na e-mail: Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.


Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
Plzeňská 333
Cerhovice
26761
IČO: 46965076
aktualizováno před 3 měsíci