Ostraha lékárny dr. max - na poříčí 1048/30, praha 1 - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení, Praha

Obrana a ochrana / Ostraha lékárny dr. max - na poříčí 1048/30, praha 1 - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

Společnost NAXX GUARD a.s.

Místo pracoviště Na poříčí 1048, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 125 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha lékárny dr. max - na poříčí 1048/30, praha 1 - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení (Na poříčí 1048, Praha)

Kontakt: el.: 721954166 (kdy: 9-16:00 hod. v pracovní dny), e-mail:

Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 9.00 -16.00, na

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Na poříčí 1048
Praha

IČO: 9639934
aktualizováno před asi 2 roky