Ostraha přestavby prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní, Havířov

Obrana a ochrana / Ostraha přestavby prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Protektia s.r.o.

Místo pracoviště U Stadionu 1640, Havířov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha přestavby prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní (U Stadionu 1640, Havířov)

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou a dle požadavku měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail:

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
U Stadionu 1640
Havířov

IČO: 46965076
aktualizováno před více než rokem