Ostraha prodejny albert - hypermarket - pracovníci ostrahy, strážní, Kroměříž

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny albert - hypermarket - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Kotojedská 545, Kroměříž
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny albert - hypermarket - pracovníci ostrahy, strážní (Kotojedská 545, Kroměříž)

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost
- Požadujeme: základní vzdělání, praxe v oboru výhodou, základy práce na PC (pro kamerový systém), dobrou pracovní morálku, komunikativnost, trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, potravinářský průkaz
- Výhodou: praxe v oboru, certifikát strážného
- Práce vhodná také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí
- Nabízíme: práci na zkrácený úvazek nebo práci na dohodou o provedení práce se zaručenou pravidelnou mzdou, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu a příspěvek na dopravu, pomoc při zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 16:00 hod., 722 364 391) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Kotojedská 545
Kroměříž

IČO: 9639934
aktualizováno před asi 2 roky