Ostraha prodejny albert - pracovníci ostrahy, strážní, Prostějov

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny albert - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Janáčkova 4266, Prostějov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny albert - pracovníci ostrahy, strážní (Janáčkova 4266, Prostějov)

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Opělová, tel. 722 364 391 (volat Po-Pá 9:00-16:00 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Ne 8:00-13:00 hod. Pracoviště: ALBERT - Janáčkova 4266/13, Prostějov.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oboru výhodou, certifikát strážného výhodou, potravinářský průkaz.
Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Nabízíme: zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, možnost práce i na DPP.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Janáčkova 4266
Prostějov

IČO: 9639934
aktualizováno před téměř 2 roky