Ostraha prodejny albert - supermarket - pracovníci ostrahy, strážní, Brno

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny albert - supermarket - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště 0, Brno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny albert - supermarket - pracovníci ostrahy, strážní ( 0, Brno)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 16.00 hodin.

Místo výkonu práce: Stará osada 3984/15, 615 00 Brno - Židenice

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, nepravidelný pracovní fond dle pokynů managera.

Požadujeme: Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,
spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, potravinářský průkaz. Praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou. Základy práce na PC pro kamerový systém.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu a příspěvek na dopravu, pomoc při zajištění certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Kontakt: telefonicky Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., tel. 722 364 391 Ivana Opělová, nebo
na e-mail: Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
0
Brno
60200
IČO: 9639934
aktualizováno před téměř 2 roky