Ostraha prodejny dm drogerie - pracovníci ostrahy, strážní, Mladá Boleslav

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny dm drogerie - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Protektia s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny dm drogerie - pracovníci ostrahy, strážní (tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
tel.: 721 954 166,

Náplň práce:
strážní a detektivní činnost, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.

Požadujeme:
čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost jazyka českého slovem i písmem, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. p. Svatava Šašková 721 954 166, Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail:

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
tř. Václava Klementa 1459
Mladá Boleslav
29301
IČO: 46965076
aktualizováno před 3 měsíci