Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní, Opava

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Rybářská 2903, Opava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 900 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny penny market - pracovníci ostrahy, strážní (Rybářská 2903, Opava)

KO: Šašková Svatava, tel.: 721 954 166 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00, e-mail:
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, znalost práce na kamerovém systému.Certifikát strážného.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP, možno i DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Rybářská 2903
Opava
74601
IČO: 9639934
aktualizováno před více než 2 roky