Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní, Opava

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Místo pracoviště Olomoucká 2995, Opava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 900 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní (Olomoucká 2995, Opava)

KO: Svatava Šašková tel.: 721 954 166 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: - nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou emailovou adresu.

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, znalost práce na kamerovém systému.Certifikát strážného.

Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Olomoucká 2995
Opava
74601
IČO: 9639934
aktualizováno před více než 2 roky