Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní, Nový Bor

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště B. Egermanna 881, Nový Bor
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Požadované vzdělání Základní škola
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní (B. Egermanna 881, Nový Bor)

Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- Praxe v oblasti security (podmínkou)
- Znalost kamerového systému (podmínkou)
- Certifikát strážného
- Vhodné pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/
- Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Náplň práce:
- Pochůzková činnost po prodejně,
Nabízíme :
- Práci v silné a stabilní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů
- Možnost zálohy na mzdu
- Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- Zkrácený úvazek od 30 hod. týdně - dle dohody

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte nebo pište: tel. 606 333 112, e-mail: Nechoďte na pracoviště.
Pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Požadavky

  • Pracovníci ostrahy, strážní

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
B. Egermanna 881
Nový Bor
47301
IČO: 6227155
aktualizováno před asi 2 roky