Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní, Příbram

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost SEKURO & Group s.r.o.

Místo pracoviště Husova 622, Příbram
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 - 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní (Husova 622, Příbram)

Pozice: ostraha prodejny Kaufland
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon, nechodit na pobočku.
Požadujeme :
Potravinářský průkaz.
Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou- není však podmínkou.
Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme).
Náplň práce:
Pochůzky přímo po prodejně,12 hod. směny.
Bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob.
Kontrola zabezpečení zboží před krádeží, čipování zboží.
Kamerový monitoring prodejny.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Dále nabízíme:
práci na denní směny v klimatizovaném prostředí.
Prémiové ohodnocení za výkonnost, k základní sazbě odměny za záchyty.
Možnost pracovat na DPP a HPP.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru,
možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.
Možnost vyplácení zálohy na mzdu.
Interní školení, Multisport karta.
Možnost zajištění ubytování.
Motivační programy.
Nástup: od 1.3.2022 na dobu určitou do 28.2.2023
Mzda: 120,- až 130,- Kč/hod
Kontakt: Pchálková Jana, tel. 734 514 315. Po - Pá od 8.00 - 16. 00 hod.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou emailovou adresu.
Místo výkonu práce: ĆECHYMEN FINANCIAL REAL s.r.o. Kaufland Příbram, Husova č.p. 622, Příbram VI-Březové Hory

Požadavky

  • Pracovníci ostrahy, strážní

Informace o společnosti SEKURO & Group s.r.o.

SEKURO & Group s.r.o.
Husova 622
Příbram

IČO: 7624581
aktualizováno před asi 2 roky