Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní, Zlín

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Místo pracoviště Sokolská 5300, Zlín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní (Sokolská 5300, Zlín)

Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- Praxe v oblasti security( výhodou , podmínkou)
- Základní znalost práce na PC
- Certifikát strážného( výhodou , podmínkou)
- Až 15-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 40 hod. pracovní fond dle požadavků manažera
- Vhodné pro OZP nesmí se týkat pohybového ústrojí
Náplň práce:
- Pochůzková činnost po prodejně,ochrana majetku a ostraha osob
- Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Nabízíme :
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty
- možnost zálohy na mzdu
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky,PO-PÁ 8-17 hodin pí. Alena Praus 722 364 544 nebo

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Sokolská 5300
Zlín

IČO: 28317432
aktualizováno před téměř 2 roky